Відгуки наших клієнтів

Олександр (Chevrolet Nubira)
Перший раз звернувся на діагностику на даний автосервіс - був задоволений. Наступні рази звертався з приводу несправностей по-електриці - роботою задоволений. Рекомендую!!!

Оцінка
: ★★
Егор (Mercedes E280)
Заїхав на дане СТО до електрика (записувався за три дні наперед - черга в них до електрика) з нерівномірною роботою двигуна. Перед тим був на двох сервісах... втрачаний час і гроші (((
Після ремонту задоволений. Прада ремонтували два дні, але є результат.
Рекомендую.

Оцінка: ★★
Володимир (VW passat)
Вперше був на діагностиці ходової, дуже швидко та якісно продіагностували, відповідально з рекомендаціями та широким спектром цін порахували вартісь з/ч та робіт. Ціни приємні серед широкого асортимента автосервісів в місті. Рекомендую.

Оцінка: ★★★★★
Олег (KIA)
Забарахлив двигун, приїхав - все оперативно полагодили. Запчастин на складі не було, але привезли оперативно. Сервісом задоволений. Навесні приїду обслужу кондиціонер.

Оцінка: ★★★★★
Александр
600 км після заміни ланцюга грм, все ок. Дякую за роботу!

Оцінка: ★★★★★
Ігор (VW GOLF III)
Приїздив на СТО що на Молодіжній до електрика - горіло ABS - виїхав через 2 години повністю відремонтованим. Продіагностували компьютером, замінили передій лівий датчик ABS, проїхали зі мною після ремонту. Все було добре. Окрема подяка керівнику СТО Магдюку Андрію - він справжній професіонал. Рекомендую цей сервіс усім.

Оцінка: ★★★★★

Наші телефони:
(096) 211-82-00
(068) 700-36-84
(096) 855-56-54

м.Хмельницький, вул. Інститутська 10/1
м.Хмельницький, вул. Молодіжна 14а
м.Хмельницький, вул. Чорновола 31

Графік работи:

Пн - Пт: 08.30 – 18.00
Сб: 08.30 – 14.00
Нд: Вихідний
Made on
Tilda